Aeg: 1. juuni kell 17.00

Koht: Von Krahl

MIMO koolituse avasessioonil käsitletakse Eesti muusikamaastiku üldpilti, seal liiklemise põhitõdesid, räägitakse bändi kui meeskonna ja organisatsiooni toimimisest ning tutvustatakse neist lähtuvalt ka kontserdi- ning tuurikorralduse ning loome müügi ja turundamise aluseid.

Panelistid: Marko Atso (Metsatöll), Hendrik Sal-Saller (Smilers), Ingrid Kohtla (Von Krahl, Eesti Top 7), Toomas Olljum (Bedwetters, Iiris, Ewert & The Two Dragons – mänedźer), Meelis Ojasild (Enn Tiidumaa & Ehitajad, raamat „Äriasjad ehk sissejuhatus muusikaturundusse“).

Teemad:

  • MIMO sisu ja tööplaani tutvustus. Mis on MIMO? Mis meil plaanis on ning kuhu me välja jõuda tahame?
    Ülevaade kohalikust muusikamaastikust. Millised on olnud kümnekonna aasta arengud? Põlvkonnavahetused. Kuhu edasi? Kas ja kuidas suubuvad alternatiivid peavoolu? Mida tähendavad hästi- ja halvastiminek? Üks mees, mitu väljundit? Esilekerkimine ja püsimajäämine.
  • Bänd – meeskond ja töökultuur. Kas sõbrad või kolleegid? Kuidas kirjutada mängureegleid? Kokku- ja lahkukasvamine. Miks raskused liidavad või lahutavad? Kui kõrgeid sihte seada? Kes vastutab?
  • Küsimused ja vastused. Teie küsite, nemad vastavad.

Peale paneeli: meelelahutusprogramm vennastumise soodustamiseks.

Kodutöö: Enda mõtestamine. Mis stiili viljeled? Milline on su koht skenes? Kuhu tasub end esinema pakkuda? Millised on su tugevused ja nõrkused pikemas ja suuremas plaanis?

Veel üks kodutöö: valmistage ette ja esitage oma bändi demosalvestus.

 

Kommenteerimine on suletud